Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Макрон жорстко звернувся до лідерів країн світу (ВІДЕО)

21.09.2022
За його словами, ті, хто сьогодні мовчить, служать – проти власної волі чи таємно з певною співучастю – справі нового імперіалізму.

Країни, які відмовляються стати на бік України у війні проти росії, є «співучасниками» нового російського імперіалізму.

Про це президент Франції Еммануель Макрон заявив на сесії Генеральної асамблеї ООН.

За його словами: “Ті, хто сьогодні мовчить, служать – проти власної волі чи таємно з певною співучастю – справі нового імперіалізму”.

Тим самим президент Франції звернувся до країн, які не бажають надто рішуче засуджувати росію.

Макрон також оголосив у своїй промові, що Франція фінансуватиме транспортування української пшениці до Сомалі у партнерстві зі Всесвітньою продовольчою програмою ООН.

Нагадаємо, сьогодні путін оголосив часткову мобілізацію, в ході якої мають призвати 300 000 осіб. Російська влада обіцяє, що призиватимуть лише людей з військовим досвідом і тих, у кого є військові спеціальності. Їм також обіцяють додаткову підготовку.

Згодом секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов прокоментував останні заяви президента рф володимира путіна, назвавши його плани щодо мобілізації програмою утилізації росіян.

Також світ однозначно відреагував на заяву путіна про мобілізацію та погрозу ядерною зброєю. Натомість сили швидкого реагування Литви приведені в стан підвищеної готовності, щоб запобігти будь-яким провокаціям з боку росії.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.