Україна
Події

Людей, евакуйованих з ОРДЛО до Росії, кинули напризволяще (ВІДЕО)

Відучора на окупованих територіях почалася евакуація цивільних жителів з території Донецької області.

Жителі окупованих територій України на сході, які згодилися залишити Донбас на тлі нагнітання проросійської пропаганди, опинилися у скрутному становищі. Людей, який бойовики нібито евакуювали на територію РФ, відвезли, зокрема, у селище Червоний Десант.

За два дні до селища прибуло близько тисячі "біженців".

Наразі більшість тих, хто приїхав, немає жодного зв'язку з рідними на Донбасі. Люди розповідають, що на окупованих територіях  відключені інтернет та мобільний зв'язок.

Особливе роздратування в евакуйованих викликає те, що їх масово вивезли вночі під завивання сирен, а тепер кордон на в'їзд на окуповані території закрили. Тож повернутися додому вони вже фізично не в змозі.

Попри те, що влада Ростовської області відзвітувала про готовність прийняти людей, наразі вони не мають ані їжі, ані туалетів, ані стелі над головою.

Між тим, в українському Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій закликали жителів ОРДЛО виїжджати на територію, підконтрольну уряду.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Донецьку планується евакуація місцевого населення у зв’язку із можливим загостренням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.