Новини
Суспільство
Київщина-суспільство

Листи воєнних часів повинні дійти до адресатів

27.03.2019 Кочкина Марина 0


26 березня 2019 року в Державному архіві Київської області для представників архівних відділів провели нараду протягом якої розповідали про пошук адресатів та поводження із особистими документами.

Настановна нарада робочої групи, працюватиме над розділом проекту «НепрOSTі листи – пошук адресатів». У заході взяли участь представники архівних відділів районних державних адміністрацій і міських рад, а також освітніх, бібліотечних та музейних установ Київщини.

Директора державного архіву - Софія Каменєва, наголосила на важливому історико-культурному значені проекту, його меті, етапах реалізації та ключових заходах. Представники архівних відділів взяли участь і в практичному семінарі з питань методики роботи з особистими документами та проведення пошуку осіб, яким будуть вручатися листи їхніх рідних, що перебували у 1942–1945 роках на примусових роботах у Німеччині.

На зустрічі також присвятили час і практичній роботі з документами. Був розпочатий пошук інформації в листуванні остарбайтерів з Білої Церкви, Борисполя, Броварського, Вишгородського, Іванківського, Обухівського та Переяслав-Хмельницького районів.

Джерело :Державний архів Київської області