Новини
Автоновини
Київ

"Листи щастя": у Києві почали штрафувати водіїв за парковку у дворах

15.04.2021 Дар'я Сафронова 0

Власників авто, припаркованих у заборонених місцях у Святошинському районі, очікували Е-штрафи.

Про це повідомляє "Київ паркувальний".

Інспектори перевірили дотримання водіями заборони щодо паркування на газонах, клумбах та інших озеленених територіях. Перевірки проводились на просп. Л. Курбаса, 12-Б, вул. Покотила, 9 і вул. Потапова, 4.

Нагадаємо, що інспекторам з паркування, якими можуть бути посадові особи, надали повноваження контролю за дотриманням правил паркування.

На зображенні може бути: 1 особа, автомобіль та просто неба

Після демонтажу навкруги зелених зон огороджувальних бар'єрів, облаштованих мешканцями зі спрацьованих шин, адже вони є токсичними і становлять загрозу життю людей і шкоду екології навколишнього середовища, деякі водії не втримуються від спокуси припаркувати власний транспорт на цих зонах. Тож щодо порушників правил паркування склали протоколи про адміністративне правопорушення, що тягне за собою накладення штрафу.

"Нагадуємо також, що транспортні засоби, власники яких грубо та систематично порушують правила паркування та залишають автомобілі на зелених зонах, можуть бути евакуйовані на штрафні майданчики", -

йдеться в повідомленні
Немає опису світлини.

Раніше "Погляд" повідомляв, що з 6 квітня почали діяти нові правила пакування. Зокрема, заборонили облаштовувати парковки на тротуарах.

Боротися з хаотичним паркуванням почали й на Київщині: там мають намір зробити частину парковок платними та створити правила паркування. Адже у зв’язку із великою кількістю машин водії часто нехтують правилами, і залишають автівки аби-де.

Нагадаємо також, як через щільне паркування автівок пожежники не могли вчасно дістатись до джерела полум'я. Тому вогонь охопив ще 4 автомобіля. Вогнеборцям довелось маневрувати поміж усіма перешкодами, більшість з яких створили самі водії. Щільність паркування автомобілів місцевих жителів була такою, що пожежному авто довелося під’їжджати по тротуарах і газону. 

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.

Фото: Київ паркувальний