Новини
Україна-суспільство

"Листи щастя": на фермерів чекають масові перевірки

10.02.2021 Дар'я Сафронова 0

Деякі підприємства перевірятимуть навіть більше одного разу.

Фото: Іван Слободяник

Про це повідомляє голова Всеукраїнського конгресу фермерів Іван Слободяник.

Як пояснює Слободяник, на фермерів невдовзі чекають масові перевірки від держорганів, оскільки з 10 грудня 2020 року набув чинності закон, який скасував мораторій на планові перевірки. І низка органів контролю, а саме Держгеокадастр, Держпродспоживсдужба, ДСНС, Держекоінспекція, Держслужба з питань праці та інші активно взялися до перевірок. Хоча, як зазначив Іван Слободяник, під час дії мораторію на перевірки жодних надзвичайних ситуацій не сталося.

Отже, за інформацією Івана Слободяника, про заплановані цього року ревізії вже повідомили 36 господарств.

"Листи щастя" про заплановані ревізії у поточному році вже полетіли. Тільки серед учасників "Всеукраїнський Конгрес Фермерів" 36 господарств вже їх отримали, більше того - деякі підприємства перевірятимуть двічі чи навіть тричі (яким ми обов'язково допоможемо). А тепер уявіть масштаб таких перевірок по всій країні", -

Іван Слободяник

Нагадаємо, "Погляд" писав, що аграріям знизили ПДВ. Втім, 14% замість 20% сплачуватимуть далеко не всі.

Також ми повідомляли, що президент підписав закон про створення Державного аграрного реєстру, який спростить надання таргетованої держпідтримки для сільгоспвиробників.

Щоб бути першим у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу, переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Підписуйтесь у фейсбуці на Погляд Київщина і дивіться на YouTube.