#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Світ-суспільство

Лише за півстоліття в лісах планети кількість тварин скоротилася вдвічі

16.08.2019 Бобрик Юлія 0

Згідно зі звітом Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), за останні 50 років тварин в лісах планети стало вдвічі менше. Основна причина скорочення популяції диких тварин – втрата середовища проживання та вирубка лісів.

Серед найбільш уражених категорій в тваринному світі фахівці WWF назвали амфібій, зокрема, жаб, а також ссавців, мавп і лісових слонів.

За словами член ради WWF Крістофа Генріха, скорочення біологічного різноманіття в світових лісах – це застереження, адже вимирання тварин може негативно вплинути на здатність лісів зберігати парникові гази, а це в свою чергу призведе до більш жорсткого кліматичної кризи.

Нагадаємо, нещодавно в ООН наголосили, що аномальна спека в Європі, яка в минулому місяці лютувала в Старому світі, – прямий наслідок зміни клімату.

Також вчені Всесвітньої організації охорони здоров’я World Health Organization нещодавно розповіли, хто у зоні ризику через зміни клімату.