Новини
Україна
Надзвичайні новини
Кримінальні новини
Україна-суспільство

Луцьк: у захопленому автобусі близько 20 заручників


Президент Зеленський взяв ситуацію під особистий контроль, на місце подій терміново вилетів міністр МВС Аваков.

Фото: інформаційний ресурс «Під Прицілом»

У Луцьку чоловік захопив автобус із близько 20 заручниками. Озброєний чоловік заявив, що має вибухівку, і погрожує підірвати автобус із пасажирами.

Про це повідомили в Telegram-каналі МВС України.

Наразі весь центр Луцька перекритий, а на місці надзвичайної ситуації працюють усі служби поліції. У Волинській області введений оперативний план «Заручник».

Як повідомив у своєму звернені начальник поліції Волинської області Юрій Крошко, чоловік, який захопив автобус, представився, і наразі встановлюється, чи існує така особа, адже він міг назватися не своїм іменем. Проте акаунт саме на це ім’я у соцмережах є. Також зазначається, що на сторінці захоплювача у Twitter про вимоги немає ані слова, а «просто загальні фрази, невдоволення системою».

Також начальник поліції пояснив, що зараз із чоловіком ведуться перемовини, проте він не завжди підіймає трубку.

Також вже відомо, що захопили рейсовий автобус Берестечко - Красилівка разом із пасажирами, коли той рухався в обласний центр, про це пише інформаційний ресурс «Під Прицілом». Захоплювач змусив водія приїхати на Театральний майдан і стріляв у переднє та бокове скло.

На тривожні новини із Луцька відреагував президент України Володимир Зеленський, повідомивши подробиці про час захоплення автобусу та про постріли, що там лунали.

«Вранці, о 9:25, до місцевої поліції зателефонував громадянин, який повідомив про те, що захопив автобус із заручниками. Було чутно постріли, автобус пошкоджено. Наразі введено поліцейську операцію «Заручник», а СБУ ввела план «Бумеранг». Робиться все, щоб ситуацію було врегульовано без жертв. Тримаю перебіг подій під особистим контролем», – написав Зеленський.

Також для координації дій підрозділів МВС в умовах надзвичайної події у Луцьк терміново вилетів міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

У секторі комунікації поліції Волинської області повідомили про відкриття кримінальної справи та внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 147 про «Захоплення заручників» КУ України.