Новини
Україна
Здоров'я
Київ

Локдаун почав діяти: від сьогодні в Україні запрацював суворий карантин


З 8 по 25 січня почали діяти додаткові заборони, що запроваджені другим загальнонаціональним суворим карантином.

Як повідомляє Київський міській голова Віталій Кличко, у столиці динаміка захворюваності залишається високою, тому з 8 січня запроваджується локдаун.

"Так, економічні наслідки карантину будуть невтішними. Ми розуміємо, наскільки зараз складно бізнесу. Це позначається і на бюджеті та розвитку Києва. І столиця, як може, підтримує підприємців, запровадивши для них пільги і преференції. Але сьогодні головне – це здоров’я і життя кожного з нас, наших рідних і близьких, наших друзів, здоров’я і життя українців. Дуже важливо упередити можливий колапс медичної системи", - прокоментував Віталій Кличко.

Повідомляється, що сурові обмеження повинні виграти час - аби захворюваність не сягнула критичних показників до того, як розпочнеться масова вакцинація.

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв що буде заборонено у Києві під час локдауну.

"Ключове, якщо ми вже входимо в локдаун, - щоб його правила були єдиними для всіх. Щоб був справедливий контроль за їх дотриманням. І щоб цей час суворих обмежень для громадян уряд використав для придбання вакцини. І після карантину розпочав масову вакцинацію – в першу чергу, найвразливіших до вірусу категорій людей. Щоб країна більше не поверталася до локдаунів, а продовжила розвивати економіку та створювати сприятливі умови для бізесу", - пояснив міський голова.

"Погляд" також писав, що  продаватимуть у магазинах під час локдауну та як навчатимуться школярі Київщини після зимових канікул.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.

Фото: pixabay