Новини
Україна
Здоров'я

Лікарі почали консультувати хворих через контакт-центр із протидії COVID-19

21.12.2020 Надiя Проценко 0

До Національного контакт-центру МОЗ із протидії поширенню COVID-19 з моменту його запровадження надійшло майже 100 тисяч звернень. Через контакт-центр можна отримати не лише всю необхідну інформацію про коронавірусну хворобу, викликати мобільну бригаду, а й проконсультуватися з лікарем.

фото - freepik.com

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів 21 грудня на брифінгу, що через контакт-центр, з моменту його запровадження 2 листопада, було здійснено понад 1 300 виїздів мобільних бригад. «Погляд» раніше писав, що МОЗ розширює можливості контакт-центру для протидії COVID-19. Так, починаючи з 26 листопада, через цілодобовий контакт-центр із протидії поширенню COVID-19 можна викликати мобільну бригаду хворим, які мають симптоми COVID-19.

Крім того, у контакт-центрі впроваджено сервіс віддалених консультацій лікарів. У Міністерстві охорони здоров’я планують у майбутньому, проаналізувавши запити, розширити перелік лікарів, які консультуватимуть громадян через контакт-центр.

Наразі контакт-центром МОЗ вже надано більше 350 медичних консультацій, адже ситуації бувають різні: хтось не має сімейного лікаря, а хтось не може йому додзвонитися.

фото - freepik.com

«Багато питань, які вже опрацював контакт-центр, було пов’язано з потребою громадян саме у медичних консультаціях. Через це з метою надання віддаленої консультативної допомоги МОЗ вирішило залучити до роботи у контакт-центрі медичних працівників».

Максим Степанов

Нагадаємо, до контакт-центру із протидії поширенню COVID-19 можна звернутися цілодобово за єдиним безкоштовним номером 0-800-60-20-19.

«Погляд» раніше інформував, що до контакт-центру із протидії COVID-19 звернулось 80 тисяч українців.

Читайте також про новий штамм коронавірусу у Великобританії: авіасполучення закривають десятки країн.

Щоб бути першим у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу, переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція».

Підписуйтесь у фейсбуці на Погляд Київщина.