Україна
Київщина

Левова частина Київщини ще забруднена мінами та снарядами, – КОВА

10.08.2022
За підрахунками експертів, 160 000 кв. м української землі потребують розмінування.

Левова частина Київщини ще забруднена мінами та снарядами, – КОВА - зображення

Попри те, що піротехніки працюють у посиленому режимі, левова частина Київщини ще забруднена мінами та снарядами. Про це повідомили в пресслужбі КОВА, зазначивши, що на територіях, де проводились бойові дії, досі існує небезпека травмуватися.

"Аби навчити дітей та молодь правилам поводження з вибухонебезпечними предметами, із червня на Київщині проводяться тренінги. з початку літа разом із медиками, спеціалістами ДСНС та поліцією навчаємо дітей та молодь правилам безпеки в умовах війни. Такі заходи потрібні, аби маленькі жителі Київщини знали про свої дії в разі, якщо вони натраплять на підозрілий предмет. Також на таких тренінгах дітей навчають надавати першу домедичну допомогу", –

голова Київської ОВА Олексій Кулеба

Такі заходи вже провели в Білоцерківській, Таращанській, Вишневій, Обухівській, Фастівській, Миронівській міських територіальних громадах та Коцюбинській селищній територіальній громаді.

До слова, нещодавно стало відомо, що Державний департамент США затвердив допомогу Україні на суму $89 млн для розмінування. За словами керівника Офісу президента Андрія Єрмака, це має дозволити навчити та оснастити 100 команд для знешкодження наземних мін і боєприпасів, які не розірвалися під час ведення бойових дій. 

"За нашими оцінками, 160 000 квадратних кілометрів української землі потребують розмінування", –

керівника Офісу президента Андрій Єрмак

Нагадаємо, на Київщині "рекомендували до використання" 1016 закладів освіти.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.