Новини
Україна
Головні новини
Україна-суспільство

Леонід Кучма знову представлятиме Україну в Тристоронній контактній групі в Мінську


Президент України Володимир Зеленський заявив, що  5 червня у Мінську відбудеться зустріч тристоронньої групи, очолюваної Кучмою

Володимир Зеленський: 5 червня (у Мінську - ред.) буде зустріч тристоронньої групи на чолі... з Леонідом Даниловичем Кучмою”

Українську державу в Тристоронній контактній групі у Мінську знову представлятиме другий президент України Леонід Кучма. За повідомленням Укрінформу, про це заявив Президент Володимир Зеленський під час брифінгу.  “Уже 5 червня  буде зустріч тристоронньої групи на чолі... з Леонідом Даниловичем Кучмою. У нас є спільна позиція — це відновлення наших переговорів з приводу Донбасу у “нормандському” форматі, розблокування Мінського процесу”, зазначив Володимир Зеленський, і підкреслив, що вже мав зустрічі з партнерами України зі США, Франції, Німеччини та інших країн ЄС, на яких, за його словами, обговорювалося питання припинення війни на Донбасі.

ДОВІДКА. З 2 лютого 2015 по 2 жовтня 2018 року Леонід Кучма був офіційним представником України у тристоронній групі щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Після цього переговорний процес очолив Євген Марчук. Він оголосив про свою відставку 19 травня 2019 року.