Новини
Україна
Суспільство
Світ-суспільство

Легенда журналістики Савік Шустер повернувся до України

07.05.2019 Марічка Левчук 0

6 травня відомий світовій спільноті журналіст і телеведучий Савік Шустер після довгої відсутності повернувся в Україну.

Савік Шустер - журналіст з канадським та італійським громадянством, автор і ведучий програми "Шустер LIVE", засновник ТОВ "Савік Шустер Студія". Журналіст, який був у змозі поставити в глухий кут будь-кого незручними запитаннями, викликав шквал критики в свою адресу, а потім випадково зник з поля зору.

Тривалий час він не виходив на публіку, але раптом з'явився в новому іміджі. Популярний колись телеведучий спробував себе в новій ролі: Савік Шустер написав книгу "Свобода слова проти страху і приниження. Соціальний експеримент у прямому ефірі і перша карта емоцій".

За ці роки він зовні дуже змінився: зустрівши зараз його на вулиці, навряд чи впізнаєш.

Як і раніше, володіє мовами: литовською, російською, англійською, французькою, італійською, івритом, німецькою, розуміє і обмежено говорить українською.

У 1988 році запропонував серію репортажів з війни в Демократичній Республіці Афганістан російською мовою для "Радіо Свобода". Журналістська діяльність Савіка Шустера неодноразово піддавалися критиці в Україні і в путінській РФ.

У грудні 2016 року телеканал Шустера “3s.tv” оголосив про припинення роботи через фінансові труднощі. На цьому діяльність журналіста в Україні тимчасово припинилася. Перед цим у Шустера були проблеми з дозволом на роботу.


Останній раз Шустер приїжджав в Україну рік тому, коли випустив свою книгу “Свобода слова проти страху і приниження”.

Після трьох років судових розглядів Верховний суд України прийняв остаточне рішення у справі “Савік Шустер Студії”, скасувавши їй штраф податкової інспекції в 13 млн. грн.

Нещодавно Савік Шустер обіцяв українцям нове шоу. Вони в нього справді були рейтинговими, провокативними, оригінальними та цікавими.