Новини
Київ

Київський метрополітен відремонтував 5 вагонів за 35 млн грн


Це вперше Вагоноремонтний завод КП «Київський метрополітен» самостійно провів модернізацію рухомого складу. 

Фото: КП «Київський метрополітен»

Відремонтували вагони 1981-1984 років випуску.

Про це повідомив Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Густєлєв зазначив, що корпус вагонів зроблено зі склопластику, нові несучі конструкції кузовів забезпечують безпечну експлуатацію вагонів на наступні 22 роки. У вагонах – нове дверне обладнання, вікна, салонне освітлення з використанням економних світлодіодних світильників тощо. У кабіні машиніста встановлено новий пульт управління, кондиціонер, дзеркала заднього виду та лобового скла з електропідігрівом.

Також уперше у київському метрополітені застосована система візуального станційного інформування пасажирів у салоні вагонів, що відображає схему лінії метрополітену та місцезнаходження поїзда в реальному часі під час руху лінією.

Густєлєв підкреслив, що у модернізованому поїзді підвищено надійність роботи електрообладнання та пожежної безпеки. Усі матеріали й обладнання для капітального ремонту були закуплені у вітчизняних постачальників через систему електронних закупівель ProZorro.

Нещодавно ми повідомляли, що контролювати, чи дотримуються кияни й гості столиці вимог профілактичних та протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, допоможуть нові сучасні камери відеоспостереження, які цьогоріч встановлять у столичному метрополітені.

З 23 лютого на станції метро «Лук’янівська» ремонтуватимуть ескалатори. Наразі там уже розпочався демонтаж обладнання.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.