Київ

Київське «Динамо» перемогло бельгійський «Брюгге» в 1/16 фіналу Ліги Європи

Виграшний матч відбувся пізно увечері 25 лютого.

Перший напружений момент виник біля воріт «Динамо» аж на 25-й хвилині гри.

На 62-й хвилині бельгійці вийшли у стрімку атаку, яка завершилася виходом Баджи віч-на-віч з Бущаном. Український голкіпер виграв свою дуель.

Перший раз українці змогли атакувати ворота суперників на 69-й хвилині гри. Та вже на 83-й хвилині Жерсон Родрігес перед штрафним «Брюгге» закинув черпаком на Циганкова. Віктор наздогнав м'яч майже на лицьовій лінії і прострілив на Буяльського. Віталій, який забив красень-гол у першій грі, переправив м'яч у порожні ворота – 1:0!

Цей результат і вивів у наступний раунд «Динамо» . Із ким гратимуть далі, футболісти «Динамо» дізнаються вже сьогодні, 26 лютого.

«Погляд» розповідав, що 18 лютого київське «Динамо» зіграло в нічию із бельгійським «Брюгге».

Як повідомляв «Погляд», тренер «Львова» отримав жовту картку, бо попросив арбітра розмовляти українською. Також ми писали, на якому місці Україна в рейтингу ФІФА.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.