#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Хороші новини
За кордоном
Київ

Київська вчителька Наталя Гладких увійшла до ТОП-50 найкращих педагогів світу

19.03.2020 0 Косянчук Інна 0

Серед переможців "Нобелівки для вчителів" – світової премії Global Teacher Prize – двоє українських освітян

50 найкращих педагогів світу з понад 36 тисяч обрала Світова премія Global Teacher Prize, яку називають "Нобелівкою для вчителів". Серед них -- два українських педагоги.

 Наступним етапом конкурсу стане відбір найкращої десятки, а нагородять вчителя-переможця 2020 року у жовтні в Лондоні, зауважує Освіторія, і повідомляє, хто з українських освітян увійшов до ТОП-50 найкращих педагогів світу.

Наталя Гладких — спеціальний педагог, яка понад 9 років навчає дітей з інвалідністю. Розуміння, що в шкільній системі немає місця дітям із комплексними порушеннями, надихнуло її з однодумцями заснувати власну інклюзивну школу. Інший її проєкт, «Космотабір» для дітей з інвалідністю зібрав майже три сотні учасників від 2 до 16 років та понад 350 волонтерів. У 2017 році вона стала однією з п’яти найкращих вчителів України. Наталя надихає і розвиває колег-вчителів у тренінговому центрі «Освіторії» та навчає інклюзії на курсі «РАЗОМ».

Олександр Жук — вчитель інформатики із Запоріжжя. Він вивчив жестову мову, щоб ділитися з дітьми з порушеннями слуху тонкощами IT, створив енергокоманду, робить з учнями роботів і сонячні панелі і три роки поспіль перемагає в математичному конкурсі з усного рахунку. У 2018 році він став найкращим вчителем України та потрапив у престижний рейтинг Топ 30 до 30 років, а у 2019 його відзначили серед ТОП-10 новаторів, які змінюють Україну та світ.

ДОВІДКА. Global Teacher Prize – «Нобелівська премія» для вчителів, започаткована арабським мільярдером Санні Варкі у 2014 році. Нагорода вручається за видатний внесок у професію вчителя та складає 1 мільйон доларів. Торік національна премія Global Teacher Prize Ukraine назвала найкращим учителем України-2019 Наталю Кідалову з міста Мелітополя Запорізької області – вона викладає англійську мову та українську мову і літературу в мелітопольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №23. Грошова премія склала 250 тисяч гривень, інформує radiosvoboda.

Фото з Фейсбук-сторінки Yaroslava Gres