Новини
Культура
Київщина-суспільство
Київ

«Київська Пектораль» 2020: стали відомі імена лауреатів

29.03.2021 Кочкина Марина 0

Організатори щорічної премії у сфері театрального мистецтва «Київська Пектораль» 2020 обрали найкращих столичних діячів сцени.

фото Київська Пектораль

Перелік лауреатів опубліковано на сайті «Київської Пекторалі».

У номінації «За вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва» премію отримала українська акторка театру та кіно, громадська діячка, Народна артистка України – Раїса Недашківська

У номінації  «Подія року» – Проєкт «Театр 360 градусів» премію отримали (авторка та продюсерка проєкту – Даша Малахова та Наталія Чижова) за інноваційний культурний проєкт по створенню відеоверсії театральних постановок з використанням різних технологій і спецефектів, що доповнюють сюжет вистави.

У номінації «Спеціальна премія» – Театр «Актор» за пошуки нових засобів залучення глядачів до ігрової природи театру премією нагороджено директора-художнього керівника В’ячеслава Жилу.

У номінації «Кращий народний театр» – Народний студентський театр «БЕРЕЗІЛЬ» Національного університету біоресурсів і природокористування України за виставу «Моя професія сеньор з вищого світу або мільйон у весільному кошику» нагородили художню керівницю та режисерку Наталію Тітенко.

Довідково про премію

Заснована у 1992 році. Проводиться щорічно. Засновники: Комітет мистецтв Київської міської державної адміністрації та Київське місцеве творче відділення Спілки театральних діячів України (ініціатори – М. Чембержі, М. Рушковський).

Раніше «Погляд» повідомляв про Всесвітній день театру, який щорічно відзначається 27 березня.

Також ми розповідали про те, що Світова продовольча програма (WFP) стала лауреатом Нобелівської премії миру-2020. «Погляд» також писав про те, які кінотеатри діють на Київщині. 

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.