Новини
Україна
Київщина
Україна-суспільство

Київщина увійшла в ТОП-5 України за кількістю зареєстрованих немовлят безпосередньо в пологових будинках

01.08.2019 Косянчук Інна 0

Область потрапила в число лідерів держреєстраційної статистики Мін’юсту лише раз, зате Київ – рекордсмен за всіма позиціями

На Київщині у першому півріччі було здійснено 3369 актових записів про народження безпосередньо у пологових будинках. За цим показником область хоч і увійшла в ТОП-5 лідерів в Україні, однак столиця обігнала Київську область більш ніж удвічі: У Києві зареєстровано у пологових будинках 7926 немовлят. Про це свідчать опубліковані Міністерством юстиції статистичні даних за перше півріччя цього 2019 року у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Також серед лідерів за цим показником – Одещина, Дніпропетровщина і Львівщина.

Загалом по Україні у першій половині цього року органами держреєстрації було складено: --150 444 актових записів про народження, в тому числі 75 989 - про народження безпосередньо у пологових будинках; -91 698 актових записів про шлюб, з яких 13 203 - в рамках проекту «Шлюб за добу»; -7 393 актових записів про зміну імені. Такі дані оприлюднюює Мін’юст разом з інфографікою, у якій зазначено, які області стали рекордсменами за кількістю зареєстрованих документів.

Київщина у ТОП-5 потрапила лише раз. Зате Київ – лідер за всіма позиціями. Втім, з огляду на те, що столиця лідирує і за кількістю населення, вочевидь, такий результат закономірний.