Новини
Новини Київської області
Суспільство

Київщина: наступний рік буде ювілейним


27 лютого 1932 року на карті  України з’явилась Київська область.

Фото з Фейсбук-сторінки КОР

У 2022 році Київській області виповниться 90-років, якщо брати за точку відліку адміністративно-територіальний поділ від 27 лютого 1932 року.

Втім, Київський регіон ще з часів Київської Русі був важливим політико-економічним центром, хоч протягом століть зазнавав неодноразових реорганізацій.

А торік децентралізаційна реорганізація, як і в усіх регіонах України, відбулася всередині області.

«Сьогодні Київська область має 7 районів, 69 об'єднаних територіальних громад, 26 міст, у тому числі 13 обласного значення, 30 селищ міського типу, загалом 1182 населених пункти», -

повідомляється на Фейсбук-сторінці Київської обласної ради.

Голова КОДА Василь Володін зазначив, що комфорт, безпека та покращення інвестиційного клімату Київщини були, є і будуть залишатись пріоритетними напрямками роботи облдержадміністрації.

«Ми вибудовуємо якісну комунікацію з інвесторами, щоб залучати в область нові фінансові інструменти та створювати робочі місця. Ми розбудовуємо регіон і вдосконалюємо соціальну інфраструктру в рамках президентської програми «Велике будівництво». Ми вдосконалюємо сфери освіти та медицини, щоб наші жителі отримували якісні послуги. Ми розробляємо туристичні маршрути, щоб усе більше людей мали змогу відкрити для себе Київщину та бачити, наскільки вона є багатою та унікальною», зазначив Володін, і привітав усіх з 89-річчям із дня утворення Київської області.

Як повідомляв «Погляд», торік селище  Коцюбинське відзначило 120-річчя.  

Нещодавно в Бучі відбувся круглий стіл, на якому народні депутати та міські голови обговорили перспективи утворення Київської агломерації

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.