Київщина футбольна: склад учасників першої ліги обласного чемпіонату
![Київщина футбольна: склад учасників першої ліги обласного чемпіонату](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Cfqn.jpg)
На засіданні Виконавчого комітету Київської обласної асоціації футболу (КОАФ) визначились учасники першолігових обласних змагань.
Раніше "ПОГЛЯД" писав про склад учасників вищолігових перегонів. Заявки на участь в обласній першості подали вісім команд, що виступали й минулого сезону, а також п’ять нових колективів. Не виключено, що за певних обставин кількість учасників у першій обласній лізі становитиме чотирнадцять команд.
До складу першості Київщини увійшли команди: «Центр спорту-Фаворит» (Бориспіль), ФК «Бородянка», «Зоря Миронівщини» (Миронівський район), ФК «Біла Церква», «Городок» (Васильків), «Вертикаль-Обухів» (Обухів), «Кристал» (Яготин), ФК «Іванків», «Дніпро» (Козин), «Дружба» (Березань), «Дружба» (Мирівка Кагарлицького району), «Колос-U19» (Ковалівка), «Арсенал-Мала Снітинка» (місто Фастів — Фастівський район).
Першолігові перегони почнуться в неділю, 12 квітня. Новий переможець обласної першості визначиться на початку листопада, інформує КОАФ.