#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Київщина-суспільство

Київ: жахливі затори понеділка

24.06.2019 Альона Ткаченко 0

24 червня у столиці утворилися кілометрові затори. За даними карти Google, найскладніше проїхати на мосту Патона та в напрямку Великої Кільцевої дороги. Тому заздалегідь плануйте свій маршрут так, щоб пробки не змогли порушити ваші плани і зіпсувати настрій.

Ускладнено рух і на головних артеріях міста: на Великій Житомирській, Повітрофлотському проспекті, Жилянській, проспекті Лобановського, проспекті Перемоги, між станціями метро Житомирська та Нивки, вулицях Подолу і на Володимирському узвозі.

радиційно ускладнено рух по дорогах, які з'єднують правий і лівий береги. Постарайтеся не потрапити в пробку на Північному або Дарницькому мосту. Завантажені проспект Бажана, міст Патона і бульвар Перова. Також страждає від тягучок центр міста. Поділ краще виключити зі свого маршрутного листа.

Нерухомим виявився з самого ранку і проспект Григоренка. Машини стоять в заторах на Дарницькому шосе. Класично завантаженої виявилася Шулявка. Менш серйозна пробка спостерігається в районі станцій метро "Університет", "Осокорки", "Контрактова площа" і "Площа Льва Толстого".