Новини
Київ

Київ: замовити електронний учнівський квиток можна онлайн

19.03.2020 Оксана Кириленко 0

 Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров повідомив, що в особистому кабінеті киянина з’явилася можливість замовити електронний учнівський квиток.

   В особистому кабінеті киянина в розділі «Сімейні послуги» з’явилася послуга «Замовлення електронного учнівського квитка». Щоб замовити картку, батькам або опікунам потрібно зареєструватись на Порталі надання електронних послуг, використовуючи Кваліфікований електронний підпис або BankID для підтвердження своїх даних. Після цього можна буде замовити квиток та додати фото дитини. Таким чином, ми поступово забезпечимо електронними учнівськими квитками усіх школярів столиці без зайвих довідок, заяв та відвідин адмінустанов», – розповів Юрій Назаров.

Замовляти учнівській квиток достатньо легко, але якщо батьки раптом не знайдуть у базі свою дитину чи навіть клас або школу, вони мають повідомити про це свій заклад освіти. Така ситуація можлива лише в тому випадку, коли школа не подала в повному обсязі необхідні данні. Після оновлення бази даних замовлення стане доступним.

Старі паперові учнівські квитки будуть дійсні до моменту повного переходу всіх шкіл на електронні документи.