#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Здоров'я
Київ

Київ не готовий до послаблення карантину

31.05.2020 Оксана Кириленко 0

Окрім столиці іще п'ять областей не відповідають усім необхідним критеріям, щоб перейти до наступного етапу послаблення карантину.

Перехід областей до третього етапу, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям, зазначають у МОЗ.

Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні.

У МОЗ розповіли, що станом на 31 травня до послаблення не готовий Київ, із перевищення норми виявлених випадків захворювання на 100 тисяч людей за останні 7 днів (інцидентності). При дозволеній нормі у 12 випадків, у столиці — 12,2.

Також Волинська, Донецька, Львівська, Рівненська та Чернівецька області.

Натомість Київська область готова до наступного етапу послаблення карантину.