Новини
Автоновини
Київ

Київ – на другому місці за дорожніми заторами у світі

23.06.2020 Александр Чернышенко 0

На основі даних індексу TomTom були проаналізовані «пікові» затримки одного довільного дня на минулому тижні, і столиця України посіла в антирейтингу найгіршого трафіку почесне друге місце.

Про це повідомляє А+С Україна.

Перше місце в цьому антирейтингу посіла столиця Норвегії – Осло, третє місце отримав Московський регіон Росії.

Окрім Києва, в цьому переліку міст з найбільшими заторами на дорогах фігурують й інші українські міста: на 10-му місці - Одеса, на 15-му – Харків, на 16-му – Дніпро.

Також компанією був проаналізований трафік в Києві наприкінці минулого тижня.

Зокрема у п’ятницю, 19 червня, середньодобова затримка склала 49%, що менше, ніж у четвер, на день раніше. Хоча, як правило, трафік в п'ятницю зазвичай є більш перевантаженим, ніж в інші будні дні.

У суботу, 20 червня, затримки були трохи меншими, ніж в 2019 році (17% проти 20% в середньодобовому численні).

Неділя, 21-го, було дуже схожою на торішню картину, але в другій половині дня щось пішло не так, що створило затримки для трафіку. Можливо, це було повернення людей звідкись (пікнік, дача, відпустка) назад у місто.

У компанії зазначають, що будувати прогнози по столичному трафіку надзвичайно складно через перенасичену трафіком транспортну систему Києва, яка разом з часом непередбачуваними управлінськими рішеннями може давати величезну варіативність.

Нагадаємо, минулого року за кількістю заторів на дорогах Київ був у трійці «лідерів» серед європейських міст, поступившись лише Москві (Росія) і Стамбулу (Туреччина), та отримав 12-е місце у світовому антирейтингу.

Фотоілюстрації: А+С Україна.