Кияни можуть обрати тварину з притулку онлайн
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Snymok-ekrana-2020-04-15-v-16.07.54-2000x917.png)
Жителі столиці можуть обрати тварину з міського притулку на сайті або на сторінці у Facebook. Про це розповідає Укрінформ.
За словами директорки КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" Наталії Мазур, тварин можна вибрати онлайн. Також їх прямо доставлять додому, дотримуючись правил карантину.
"Це – надзвичайно потрібна соціальна функція, як для нашого комунального підприємства, так і для людей, які готові взяти домашнього улюбленця. Особливо в час, коли люди опинилися на самоті і потребують спілкування", - зазначила Мазур.