Новини
Київщина
Вишгород
Кримінальні новини

Китайці хотіли отримати водійські права у Вишгороді за підробленими документами

29.07.2019 Косянчук Інна 0

Тепер перевіряється законність перебування в Україні громадян Китайської Народної Республіки

Навіщо отримувати водійські посвідчення у Вишгороді, якщо людина зареєстрована в Києві? Втім, це право кожного – куди звертатися за отриманням прав, навіть якщо ти іноземець, зареєстрований в Україні. Але за фальшивими документами це зробити не вдасться.

Так, до територіального сервісного центру МВС № 3245, що у Вишгороді,  звернулися два громадяна Китайської Народної Республіки 1966 та 1970 років народження, для отримання посвідчення водія. Обидва заявники зареєстровані за різними адресами у столиці.

Втім, перевіряючи надані для отримання послуги документи, співробітники сервісного центру засумнівалися у достовірності посвідок на постійне місце проживання цих китайців в Україні. І як з»ясувалось, небезпідставно: було виявлено ознаки підробки документів.

Тож адміністратор територіального сервісного центру викликав наряд поліції Вишгородського ВП ГУНП МВС в Київській області, і громадян Китаю було  затримано. Нині триває перевірка законності їхнього перебування в Україні. Про це повідомив регіональний сервісний центр МВС у Київській області.