Новини
Україна
Світ-суспільство
Київ

Китай відреагував на судовий позов від української громадської організації щодо COVID-19

14.05.2020 Оксана Кириленко 0

У посольстві КНР заявили, що громадська організація, яка подала позов, "попалася на отруєний політичний гачок" і підкреслили, що також стали жертвами пандемії .

"Можливо, сьогодні під удар потрапила одна країна, але завтра, може бути, постраждає й інша. Під час епідемії коронавірусу Китай є постраждалою країною, і - за логікою - заслуговує співчуття", - розповів прес-спікер Посольства КНР в Україні.

Також він додав, що Китай лише першим в світі заявив про появу коронавирусу нового типу. І щоб з'ясувати, звідки виник вірус, все ще необхідно отримати точні і об'єктивні висновки шляхом серйозного наукового дослідження.

Підсумовуючи, він наголосив, що з моменту спалаху епідемії Китай і Україна розгорнули активну співпрацю, а китайська сторона надає Україні гуманітарну допомогу, ділиться досвідом і допомагає закуповувати засоби в Китаї.

«Українська сторона високо цінує активні заходи китайської сторони по боротьбі з епідемією і надану допомогу ... Ми переконані, що співпраця між Китаєм і Україною в умовах епідемії надасть нові стимули для подальшого розвитку двосторонніх відносин», - зазначили в посольстві.

Нагадаємо, що У київський суд подали позов на Україну та Китай