Новини
Українка

Нові квіти на клумбах міста Українка

11.05.2019 Нецвєтаєва Олена 0

На цьому тижні в місті продовжується активна робота з озеленення. Над благоустрієм клумб та зелених зон працюють відповідні фахівці. Прикрасять місто різними кольорами і кущами. Вже проведені відповідні закупівлі.

   У цьому році для економії місцевого бюджету висадку буде проводити не приїжджа компанія за величезні суми, а активісти міста під керівництвом озеленювачів і ландшафтних дизайнерів. В час обідньої перерви та після робочого дня приєдналися до висадки клумб і працівники Виконавчого комітету Української міської ради. 

   Невдовзі на нас чекає новизна і краса, оригінально оформлені клумби з цікавими композиціями. На висадку готують яскраві квіти і багаторічні рослини. Розпочали роботу з набережної та центральної площі біля міської ради.

   «Завдяки вірному плануванню бюджетних коштів нам вдалося зекономити 3 000 000 грн., які кожного року витрачали на озеленення- розповідає Іван Карасьов, заступник міського голови. – Завдяки прозорості закупок усі можуть впевнитись, що замість восьми запланованих бюджетом млн. грн. ми розраховуєм обійтись сумою близько п’яти млн. Залишок направимо на вирішення інших соціально важливих для Українки питань». 

   Не обійшли увагою і квітникарів міста. Першу частину квітів вже передали голові ГО «Квітуча Українка» Валентині Абанькіній. Вона зробить розподіл рослин між членами організації, щоб і у кожному дворі були гарні квітучі клумби. На наступному тижні ще будуть висаджувати квіти та кущі по місту. Необхідну кількість виділять на кожний двір, по тим заявкам, які надійшли до озеленювачів. Продовжиться благоустрій клумб і в новому сквері біля школі №1. На протязі всього сезону доглядати за кущами, деревами та вести покос трави в місті буде компанія «Бриз Дніпра»