Новини
Україна
Новини ШоуБізу

"Квартал 95" запустить проект, де критикуватиме Зеленського

26.06.2019 Катерина Бенке 0

Фото: ru.star.korupciya.com

Ведучим авторського проекту "Де-мократія?" буде сценарист "Кварталу 95", стендап-комік і телеведучий Валерій Жидков.

Про це прес-служба студії повідомляє на офіційному сайті.

В студії зазначають, що обіцяли своїм глядачам бути чесними та неупередженими, об'єктивно аналізувати ситуацію в країні. Тому вирішили запустити такий проєкт.

"У «Кварталі» вже з'явилася перша людина, яка буде критикувати нинішнього президента Володимира Зеленського. Валерій, автор і ведучий нового проекту, буде аналізувати те, що відбувається в країні, докопуючись до суті і причин тих чи інших подій. В основу кожного з випусків програми будуть братися актуальні події та проблеми поточного тижня. Валерій у своєму проекті дасть довгоочікувані відповіді на запитання: у чому причина тих чи інших вчинків політичних сил, що керує політиками і чому виходить так, що у нас нічого не виходить", - описують проект в студії "Квартал 95".

"Квартальники" також анонсували перший випуск проекту. Вперше "Де-мократія?" вийде в ефірі телеканалу 1+1 29 червня о 20:15 годині.

Валерій Жидков - уроженець Росії, який починав кар'єру в командах КВН "Тамбовские волки" і "Тапкины дети". Після розпаду останньої приєднався до "95 кварталу" та переїхав до Кривого Рогу.