Курсант з України – найкращий міжнародний студент Королівської академії сухопутних військ Великої Британії
Другий рік поспіль українські курсанти отримують особливі відзнаки Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в місті Сандгерст.
Цього року Антон Совенко з Військової академії в Одесі отримав відзнаку найкращого закордонного випускника за показниками військової, академічної та практичної підготовки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/91808474_3079338168753678_3961079454691753984_o.jpg)
Від самого початку навчання він проявив себе як талановитий курсант, наполегливо працював над академічними дисциплінами, зокрема й у свій вільний час, аби не лише не відставати, а й перевершувати інших слухачів престижної британської академії, для яких англійська була рідною.
Парубок представляв Королівську академію Сандгерст на міжнародних змаганнях із баскетболу та тренував команду з боксу, оскільки його рівень у цій спортивній дисципліні був зависокий, аби змагатися з іншими курсантами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/91792097_3079338002087028_4002020693569961984_o.jpg)
"Вітаємо Антона із заслуженою відзнакою та бажаємо йому подальших успіхів!", - йдеться у повідомленні Посольства Великобританії у Києві.