Новини
Україна

Кулеба: Донбас не отримає особливого статусу на умовах Росії (ВІДЕО)

02.02.2022
Очільник МЗС наголосив, що Україна продовжує проводити глибоку реформу децентралізації, а також готова працювати над виконанням Мінських угод.

Донбас не матиме особливого статусу в розумінні Росії. Щобільше, жоден регіон не матиме права на ветування державних рішень.

Про це заявив голова МЗС України Дмитро Кулеба в інтерв'ю Rzeczpospolita.

"Жоден регіон України не матиме права вето на будь-які загальнодержавні рішення. Це написано на камені! Тож ніякого особливого статусу, як уявляє Росія, ніякого вето не буде.

Водночас Дмитро Кулеба зазначив, що реалізація цих домовленостей має починатися саме з безпекових питань.

"Ми проводимо дуже глибоку реформу децентралізації, ми готові працювати над виконанням Мінських домовленостей. Але Мінські домовленості починаються з питань безпеки. Політична частина там стоїть лише на другому місці. Тому кожен має зосередитися на безпеці в першу чергу".

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів деталі про новий формат співпраці з Британією і Польщею.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.