Російсько-Українська війна

Кулеба до НАТО: не дайте перетворити Україну на Сирію

Очільник українського МЗС емоційно звернувся до Північноатлантичного альянсу.

Кулеба до НАТО: не дайте перетворити Україну на Сирію - зображення

На офіційній сторінці у Твіттері міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що під час засідання своїх колег із країн-членів НАТО закликав альянс рішуче відреагувати на агресію кремля, допоки не пізно.

"Моє послання: дійте зараз, поки не надто пізно. Не дайте Путіну перетворити Україну внаСирію. Ми готові битися. Ми продовжуватимемо боротьбу. Але ми потребуємо союзників, які б нам допомагали конкретними, рішучими та швидкими діями", – заявив міністр.

Кулеба також звернув увагу західних дипломатів на вбивства цивільних українців. Більшість із них загинула внаслідок жорстокості російських пілотів.

"Я впевнений, що ця війна розвивається так, що настане такий момент, коли ви захочете надати нам що завгодно, буквально все, що нам потрібно, аби не дати Путіну завдати удару по Європі та перетворити її в нічне жахіття. І моя єдина надія зараз, що тоді не буде запізно", – додав він.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.