Головні новини
Києво-Святошинський район

Крюківщина: прибирання парку переросло у конфлікт

16.03.2019 Альона Ткаченко 0

16 березня, не зважаючи на дощ, вихованці клубу СК "Олександр Невський" прибрали парк в селі Крюківщина від сміття. В такий спосіб вони долучилися до всесвітнього екологічного флешмобу під назвою Trashtag Challenge.
"СК "Олександр Невський" прийняв естафету від Тарасівки у челенджі Trashtag Challenge #trashtag, який закликає людей влаштовувати прибирання в різних місцях. Українці охоче долучаються до нього та залучають своїх дітей. Передаємо естафету в село Гатне", - зазначили організатори.
Але звичайним прибиранням тут не обійшлося. Спортсмени вирішили випередити активістів села, які запланували захід на неділю 17 березня - висадка дерев та пікнік. Суперечка між спортсменами та активістами загострилася вже давно через спортивний комплекс, який хочуть звести у парку. Активісти проти такого проекту та вважають, що для нього можна знайти іншу ділянку, а не забудовувати єдиний в селі парк. Інша ж частина жителів за будівництво спортивного центру, адже у селі немає спеціалізованих спортивний закладів, і діти змушені займатися у переповнених приміщеннях, тому їх не бентежить, що зведення комплексу планується саме в парку, на їхню думку, місця вдосталь - вистачить і для дерев, і для будівлі. Деталі читайте згодом на ІА "Погляд" Ілюстративний матеріал із відкритих джерел