Новини
Бровари
Пригоди
Кримінальні новини

Кримінальні розбірки у Броварах: поліції вже відомі організатори

30.05.2020 Александр Чернышенко 0

Організаторам резонансної стрілянини невдовзі оголосять підозри.

Про це повідомив у програмі «Свобода слова Савіка Шустера» заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

За словами Антона Геращенка, учасникам перестрілки з Вінниччини обіцяли винагороду за участь у протистоянні у Броварах у розмірі 800 грн за день.

«Особи, які дозволили собі організувати молодих людей, вони нам зрозумілі, і їм будуть оголошені підозри. Скоріше за все, не було в планах застосовувати зброю, але як завжди буває у спектаклях, зброя, яка висить на стіні, вистрілює. За все це доведеться відповідати і організаторам, і виконавцям», - зазначив заступник міністра.

Дії учасників перестрілки у Броварах додатково кваліфіковано, як замах на вбивство двох і більше осіб.

Також було повідомлено, що керівника поліції Вінницької області відсторонено від виконання обов'язків, а його заступника та керівника оперативної служби – звільнено.

Окрім того, вчора ввечері міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив у відеозверненні, що бере під власний контроль розслідування стрілянини у Броварах та пообіцяв відправити до в'язниці її учасників.

«Кілька дробин потрапили в вікна звичайних жителів, тому ми кваліфікуємо сьогоднішню подію як тяжкий злочин, скоєний групою осіб. Саме тому мій обов'язок, я повинен зробити так, щоб ці люди сіли в тюрму. Мені шкода багатьох з них, це молоді хлопці, які приїхали підзаробити 800 грн з Вінниці, Києва, з тих же Броварів, але іншої реакції у нас не буде. Кожен з них буде сидіти в тюрмі. Питання, що стосується організаторів, тих, хто посіяв зерна, які привели до такого зіткнення, - це окреме питання. Це питання про непрозорість тендерів по виділенню маршрутів в обласній виконавчій владі. Це питання, де інтереси перевізників ставляться вище людей. Ось з цим ми розберемося дуже швидко найближчим часом», - зазначив міністр внутрішніх справ.

https://www.facebook.com/mvs.gov.ua/videos/581840285781526/

Як раніше повідомляв «Погляд», поліцейські затримали вже 28 учасників перестрілки. Особи ще 39 чоловік встановлені.

Фото - Антон Геращенко.