Новини
Київщина
Бровари
Суспільство
Київщина-суспільство

Краєвиди Карпат та купання в Чорному морі: відпочинок дітей з Броварів

05.08.2019 Руслан Семенець 0

За кошти міського бюджету Службою у справах дітей Броварської міської ради Київської області було придбано 100 путівок в дитячий табір "Сонячний берег" Одеської області смт Сергіївка та 90 путівок в табір "Наталія" Рахівського району Закарпатської області.

Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти осіб, визнаних учасниками бойових дій, діти, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків, діти з інвалідністю, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей) 4 серпня 2019 року вирушили на оздоровлення в зазначені табори.

"Відпочинок - це завжди весело! Для багатьох дітей табір є невід’ємною частиною їхнього літа, адже такий відпочинок насамперед дарує нові емоції та знайомства. Не є виключенням і наші діти з міста Бровари", - зазначають в Службі у справах дітей Броварської міської ради.

21 день оздоровчої зміни готує Броварським дітлахам сюрпризи за їх вподобаннями - мальовничі краєвиди Карпат або купання в Чорному морі, а також вони отримають можливість відкрити свої приховані таланти і познайомитися з новими друзями.