Новини
Україна

Кравчук звернувся до українців через загрозу вторгнення (ВІДЕО)

Політик уперше прокоментував ситуацію з Росією після операції на серці.

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що з тривогою стежить за новинами про можливе широкомасштабне вторгнення Росії в Україну.

Про це стало відомо з його листа, який зацитував Дмитро Гордон в ефірі ток-шоу.

"Любий мій народе України! З тривогою і щемом у серці я стежу за новинами про можливе широкомасштабне вторгнення Росії в Україну. У цей час хочеться підхопитися з лікарняного ліжка й грудьми закрити рідну землю", – написав Кравчук.

Леонід Кравчук також заявив:

"Сьогодні хочу сказати найголовніше: якщо в чиїйсь хворій голові назріває злодійський план захоплення України, хай знають: ніхто й ніколи не підкорить волелюбний український народ. Ніхто ніколи!"

Зазначимо, наразі політик перебуває на реабілітації в Німеччині після операції на серці. 10 січня Леонідові Кравчуку виповнилося 88 років.

Він обіймав посаду президента України з 1991 по 1994 рік. Саме у період президентства Леоніда Кравчука було сформовано державні структури незалежної України.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський звернувся до українців щодо загрози вторгнення РФ. Глава держави закликав громадян не панікувати та запевнив, що наразі агресії РФ не стали більшими.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.