Новини
Суспільство
Україна-суспільство

"Козак" Гаврилюк подався у таксисти?

27.02.2020 Людмила Борисова 0

"Козак" Михайло Гаврилюк, який у 2014 році пройшов до Верховної Ради від партії "Народний фронт" і який протягом п'яти років представляв 95-ий округ (м. Ірпінь, смт Гостомель, смт Ворзель, смт Коцюбинське, м. Вишневе, м. Боярка та ще частина Києво-Святошинського району) подався у таксисти? Таке запитання виникло в однієї з користувачок Фейсбук.

"Викликала сьогодні таксі. На водія звернула увагу, як виходила з авто. Звуть Михайло. Скажіть, що я помиляюся. Наживо ще більш схожий", - саме такий допис зробила у Фейсбук жителька Києва Алла Желізняк.

Під ним зібралося чимало коментарів. Цікаво, що деякі люди спочатку не бачать схожості, але потім зазначають: чоловік справді нагадує колишнього нардепа-"козака" Михайла Гаврилюка:

"Мене вже майже неможливо чимось здивувати, але у Алли це вдалось, бо я реально бачу схожість таксиста з Гаврилюком. Це я до того, що дивуюсь зігзагами долі цього українця. Круто. Нова реальність", - пише Pavlo Nuss.

"А що, не на стройку ж повертатись. Зробив кар'єру - і в болт. Хай баранку ліпше крутить, чим зелені кнопочки нажимає", - зазначає Oleg Chicagskij.

Нагадаємо, раніше "Погляд" писав про те, що "козак" Гаврилюк побудував триповерховий будинок у Карпатах.