Новини
Україна

"Корупційне кубло": ліквідацію ДАБІ підтримав Гончарук, - нардеп Юнаков

17.01.2020 Гапон Юлія 000

Сьогодні, 17 січня, відбулася зустріч Прем'єр-міністра України Олексія Гончарука з представниками найбільших будівельних компаній України. На ній було підтримано ініціативу народних депутатів, представників будівельного ринку та експертів з ліквідації Державної архітектурно-будівельної інспекції.

"Нарешті підтримано нашу ініціативу з ліквідації Державної архітектурно-будівельної інспекції! Ліквідація ДАБІ є радикальним, рішучим та абсолютно правильним рішенням. Впевнений у тому, що це не чергові балачки. Корумповану ДАБІ треба ліквідувати, а не реформувати!", - написав у Фейсбук за підсумками зустрічі нардеп від "Слуги народу", член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Іван Юнаков.

Також народний депутат додав, що "завдяки" ДАБІ в будівельній галузі України 9 років діяли схеми, які "викачували" фінанси з кишень бізнесу та громадян.

"Схеми встояли при докорінних змінах у державі", - написав Юнаков, пообіцявши пізніше надати детальну інформацію про те, яким "корупційним кублом" була ДАБІ.