Короткометражна стрічка «Анна» поїде на 72-ий Міжнародний кінофестиваль до Канн
Журі відібрало Фільм "Анна" серед більш ніж 4000 поданих короткометражок у шорт-лист 11 найкращих, які змагатимуться за легендарну пальмову гілку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/a294662d713445de984e419ede61f0d3.jpg)
Презентація фільму «Анна» відбудеться у Каннах 24 травня. У короткометражній ігровій кінострічці розповідається про історію одинокої матері середнього віку, яка живе на охопленому війною сході України та відчайдушно прагне змін. З ініціативи ізраїльського режисера картини Декеля Беренсона, фільм повністю створювався в Україні, українською знімальною командою: від виробництва до пост-продакшена.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60716583_2363087743749164_5897102346378280960_n.jpg)
Головну роль у фільмі виконала Svetlana Alekseevna Barandich. Це спільний проект України, Ізраїлю та Великої Британії. Поїздці на кінофестиваль посприяли ДержКіно України та Міжнародний фонд "Відродження"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/kannskiy-kinofestival.jpg)