Короткометражку українки відзначили на кінофестивалі у США
На престижному кінофестивалі USA Film Festival спеціальною нагородою відзначили фільм 22-річної української режисерки Анастасії Євченко “Якщо було завтра” (IF WE HAD TOMORROW)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/4BD853AB-C6EC-4669-9A7F-D7164B6D94CB_w1023_r1_s.jpg)
У номінації за найкращу міжнародну короткометражну стрічку було 22 фільми, які відібрали із 500 робіт з 36 країн світу. Про це повідомляє ukrainian.voanews. Робота “Якщо було завтра” отримала почесну номінацію журі в галузі експериментального кіно.
"Ми горді презентувати Україну на міжнародній кіноарені. Це велика честь для нашої команди бути номінованими серед цих прекрасних кінокартин, і це велика можливість для нас як для команди", - розповіла Анастасія Євченко, режисерка кінострічки.
Міжнародний фестиваль художнього й документального кіно проходить у Далласі з 1971 року.
Раніше Погляд повідомляв, що фільм про хлопчика з Донбасу отримав престижну премію.