#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
За кордоном

Коронавірус: ВООЗ схвалила два нових препарати (ВІДЕО)

14.01.2022
ВООЗ додала до списку ліків проти ковіду два нових препарати, один для пацієнтів із критичним захворюванням і один для неважких випадків.

Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила два нових препарати для лікування Covid-19.

Про це повідомляє сайт ВООЗ. 

Йдеться про "Баріцитиніб" і  "Сотровімаб". Експерти схвалили лікування синтетичними антитілами пацієнтів із найвищим ризиком госпіталізації, у яких перебіг коронавірусної інфекції проходить легко.

На їхню думку, препарат слід призначати лише пацієнтам з найвищим ризиком госпіталізації. У тих, хто знаходиться з меншим ризиком, він показав лише "тривіалі переваги".

Всесвітня організація охорони здоров’я не рекомендує використовувати обидва препарати одночасно.

ВООЗ також підкреслила, що ефективність препаратів проти нових варіантів вірусу, зокрема "Омікрону", ще залишається "невизначеною".

Нагадаємо, у ВООЗ повідомили про рекордну кількість хворих на COVID-19 за тиждень.

Раніше ВООЗ повідомляв, що для того, щоб зупинити "Омікрон", необхідно вакцинувати 70% населення.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.