#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Автоновини
За кордоном

Коронавірус може знизити продаж авто у всьому світі

26.02.2020 0 Александр Чернышенко 0

Фото - auto.24tv.ua

Спалах коронавірусу тиснутиме на світовий автопром у 2020 році через ймовірне зниження продажів нових автомобілів у Китаї і виникнення перебоїв з поставками по всьому світу.

Про це повідомляє міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings.

Спалах коронавірусу може призвести до перебоїв в глобальних ланцюжках поставок.

Більшість автосалонів у Китаї залишаються закритими, а покупці не залишають домівок через поширення хвороби, тому продажі машин у Китаї - найбільшому ринку авто у світі - різко впали. У першій половині лютого продажі скоротилися на 92%.

"У автосалонах практично немає покупців, адже більшість людей залишаються вдома", - розповіли у китайській асоціації легкових авто, як інформує BBC.

У зв'язку з цим китайський автовиробник Geely навіть запустив спеціальний сервіс для того, щоб люди могли купити авто онлайн з доставкою додому.

Очікується, що перебої з поставками авто триватимуть до кінця лютого-початку березня і почнуть відновлюватися лише у другому півріччі 2020 року.

На території Європи під найбільшим ризиком німецькі автовиробники, які постраждали від зниження обсягу продажів на китайському ринку. Як повідомляє Fitch, Daimler і BMW отримують близько 40% своїх прибутків від продажів в Китаї.

Американські автовиробники Ford і General Motors також опиняться під впливом коронавірусу в першому півріччі цього року. У 2019 року на частку Китаю припадало близько 40% продажів Ford, в той час як General Motors виробляє кілька моделей авто на підприємстві в провінції Хубей.