Новини
Україна
Анонси
Культура

Конкурс «Найкращий книжковий дизайн-2020»: приймаються заявки


Участь у конкурсі беруть книжки, створені українськими дизайнерами чи ілюстраторами  з травня 2019-го по квітень 2020-го

Розпочався прийом заявок на конкурс «Найкращий книжковий дизайн-2020», ініційований X Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» спільно з Goethe-Institut в Україні. Підтримує конкурс Франкфуртський книжковий ярмарок та Фонд Buchkunst

«До участі приймаються книжки, які були створені українськими дизайнерами/ілюстраторами у період з травня 2019 року по квітень 2020. Участь у конкурсі безкоштовна. Переможці конкурсу представлять український книжковий дизайн на міжнародному змаганні німецького фонду Buchkunst, також книжки-переможці будуть представлені  на міжнародних книжкових ярмарках у Ляйпцигу і Франкфурті», повідомляє telegraf.design.

Заявки на конкурс можна подати до 4 травня, заповнивши google-форму за посиланням.  

З 1-го по 13-те травня книги для конкурсу треба занести до офісу Мистецького арсеналу (Київ, м.Арсенальна, вул. Лаврська, 10, вхід з синім дашком) або надіслати поштою (01010, Київ, вул. Лаврська, 10, ДП НКММК “Мистецький арсенал”) з маркуванням «Найкращий книжковий дизайн 2020», повідомляє ресурс.

Номінації конкурсу:

книги для читання

візуальна книга

дитяча книга

утилітарна (нон-фікшн, наукова, навчальна література, путівники, кулінарна книга тощо);

експеримент (самвидав, фотокниги, артбуки, зіни, графічні романи тощо).

Критерії оцінювання робіт:

інноваційність та актуальність дизайну;

гармонійне поєднання змісту та дизайну книги;

новизна та оригінальність візуальної концепції;

співвідношення між ілюстраціями та основною ідеєю;

відповідність між стилем ілюстрацій та читацькою аудиторією;

зручність та читомість тексту;

взаємопоєднання шрифтової палітри;

висока якість виконання.

Директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта зауважила: «Для Мистецького арсеналу дуже важлива візуальна естетична складова книжки, саме задля розвитку цієї складової ми проводимо Конкурс на найкращий книжковий дизайн. Ми із приємністю спостерігаємо розвиток цього напрямку, як з кожним роком збільшується кількість конкурсантів як від відомих видавництв, так і від невеликих студій. Ми з радістю знайомимо відвідувачів Книжкового Арсеналу з найкрасивішими книжками України і дякуємо партнерам, що переможці Конкурсу можуть представляти нашу країну на світових конкурсах».

Детальніше про умови участі можна прочитати на офіційному сайті за посиланням.