Новини
Київ

Комунальники відновили масштабний ремонт на Індустріальному шляхопроводі і вулиці Борщагівській

02.03.2021 Оксана Кириленко 0

Наразі на вулиці Борщагівській тривають підготовчі роботи. Зокрема, демонтують бортовий камень.

Фото: Комунальна корпорація "Київавтодор"

Як повідомляв «Погляд», у Києві Індустріальний міст ремонтуватимуть три місяці. У КК «Київавтодор» зазначили, що відновити ремонт дозволили погодні умови.

«Зі штучної споруди знімають старий дорожній одяг. Уже демонтували частину асфальтового покриття, розбирають захисний шар бетону і конструкції тротуару у напрямку центру. На мостовому полотні шляхопроводу буде влаштована нова монолітна плита, гідроізоляція, деформаційні шви, перехідні плити. Після цих робіт шляхопровід отримає нове асфальтобетонне покриття. Також буде замінено перильне і колесовідбійне огородження, опори контактної мережі тролейбусу та повністю відремонтовані тротуари», - розповіли комунальники.

Зауважимо, що автомобільну частину і тротуари шляхопроводу капітально ремонтують вперше з моменту побудови споруди у 1977 році. Перший етап капітального ремонту Індустріального шляхопроводу завершать до кінця травня. Основні ремонтні роботи на вулиці Борщагівській планують виконати до кінця серпня.

«Погляд» розповідав, що київський міст Патона закриють на ремонт і реставрацію, які триватимуть до 2025 року.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.