Обухів
Події

Комунальникам у Козині передали нову техніку

Комунальна служба у Козинській ТГ працюватиме на новій вантажівці.

Комунальникам у Козині передали нову техніку - зображення

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Козинської селищної ради Обухівського району Київщини.

Сільрада придбала вантажівку Daewoo, яку поставили на баланс Підгірцівського комунального підприємства, але техніку також будуть використовувати для обслуговування доріг усієї територіальної громади.

"Зимовий період особливо завантажений для працівників Підгірцівського комунального підприємства і ТОВ «Маєток-2009». До прибирання вулиць, обрізання дерев, яке здійснюють комунальники протягом року, додаються ще й ліквідація ожеледиці, чищення від снігу та посипаня доріг пісчано-сольовою сумішшю", - йдеться у дописі.

Комунальникам у Козині передали нову техніку - зображення
Комунальникам у Козині передали нову техніку - 1 - зображення

Вже у перший день комунальники вийшли на обробку вулиць з новою технікою.

Між тим, у пресслужбі сільради нагадали, що майже вся техніка, яку використовують працівники комунального підприємства є універсальною та використовується за призначенням у будь-яку пору року.

Нагадаємо, у Броварах комунальники врятували рибу в місцевому озері від задухи. Через різке зниження температури озеро у парку "Перемоги" скував лід. Це загрожує загибелі риби, яка потребує кисню.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.