Новини
За кордоном

Кому «війна», а кому мати рідна: на Мальдівах побудували готель для хворих коронавірусом

17.03.2020 Бобрик Юлія 0

Уряд Мальдівських островів оголосив про відкриття першого в світі курорту для ізоляції туристів, які можуть виявитися носіями коронавірусної інфекції.

Як повідомляють у виданні Evening Standard, готель побудували лише за 10 днів силами 50 робочих. Знаходиться він приблизно в 24 км на північ від столиці Мале.

Готель налічує 30 номерів із замкнутою системою вентилювання і очищення повітря. До послуг гостей: медперсонал 24/7, «luxury» обслуговування, триразове харчуванням за принципом room service. Також кожен з номерів оснащений ЖК-телевізором і повністю укомплектований міні-баром. Однак існує й серйозне обмеження – можливість відвідування туристів на ізоляції під забороною.

Варто зазначити, що станом на 17 березня на Мальдівах було зареєстровано 13 випадків COVID-19. Кілька днів тому наказом міністра охорони здоров'я в на островах був оголошений «режим надзвичайної ситуації в сфері охорони здоров'я». Під час нього міністр в рамках своїх повноважень може забороняти масові заходи, закривати школи і приймати інші рішення, спрямовані на безпеку громадян і туристів.

Нагадаємо, в Україні наразі 7 підтверджених випадків інфікування COVID-19, з них 1 – летальний.