Новини
Бровари
Здоров'я

Кому на Київщині зробили перше щеплення від COVID-19

24.02.2021 Оксана Кириленко 0

Лікарка Тетяна Шульженко, яка працює завідувачкою дорослого інфекційного відділення у Броварській багатопрофільній клінічній лікарні, отримала щеплення від коронавірусу.

Фото: КОДА

Жінка наголосила, що перебіг коронавірусної хвороби може бути дуже важким, і навіть призвести до смерті пацієнта.

«Ми, медичні працівники, кожного дня бачимо наслідки COVID-19. Вакцинування формує імунітет до вірусу та допомагає попередити інфікування. Проте навіть, якщо ви й захворієте, то перенесете хворобу значно легше. Саме тому я прийняла для себе рішення отримати щеплення і навіть встигла зробити це на самому початку вакцинальної кампанії в області», – зазначила Тетяна.

Фото: КОДА

Також заступниця голови Київської облдержадміністрації Тетяна Щербак резюмувала, що першу хвилю вакцинації у регіоні планують завершити вже через два-три тижні.

Нагадаємо, що 24 лютого о 7 ранку вакцину від CoviShield, розроблену Oxford/AstraZeneca, почали розвозити по регіонам України, щоб розпочати цього ж дня масове щеплення. Першою отримала вакцину Черкаська область.

Відмітимо, 23 лютого вакцина CoviShiel від Oxford/AstraZeneca прибула в Україну. На першому етапі мобільні бригади вакцинуватимуть медиків, які борються з пандемією. Усього передбачається 5 етапів вакцинації, які викладені в «дорожній карті вакцинації».

Також читайте: що думають жителі Київщини про вакцинацію від COVID-19.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.