Новини
Російсько-Українська війна

Командувач Повітряних сил України показав фото палаючого російського СУ-34 (ВІДЕО)

Ці літаки сконструйовані для здійснення точних ракетно- бомбових ударів по наземних цілях. Можуть розвивати швидкість до 1,9 тисяч км/ год.

Командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук оприлюднив фото, на якому видно, як палає російський винищувач-бомбардувальник Су-34, котрий уразили українські воїни.

"На фото не знак оклику і не знак питання, це – палаюча російська "сушка". Щоб ніхто не сумнівався".

Сьогодні, 27 лютого, близько 14:00 українські захисники збили вже другий за день російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на східному напрямку.

"Близько 14:00 відпрацювали по черговому Су-34. Напрямок – той же! Мета – незмінна! При таких втратах бойової та спеціальної авіації росіяни мали б замислитись, принаймні на якийсь час припинити “авіаційні м’ясні штурми”. Що ж, працюємо далі… До перемоги!".

Сьогодні вранці у Повітряних силах ЗСУ повідомили про збиття ще одного російського винищувача-бомбардувальника Су-34.

Ворожий винищувач вдалось збити вранці 27 лютого на східному напрямку.

Нагадаємо, сили оборони збили російський літак далекого радіолокаційного виявлення А-50 із радянського ЗРК С-200. Збитий був не просто А-50, а його модернізована версія А-50У, яких у рф загалом було лише шість.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.