Командно-штабні навчання на Київщині завершено
![Командно-штабні навчання на Київщині завершено Командно-штабні навчання на Київщині завершено - зображення](/storage/resized/lg/news/9c4715e7-b968-4144-983a-a9b38657df9c/photo_2024-06-13_14-17-14.jpg)
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
Усі складові угруповання — наземні, річкові, безпілотні, протиповітряні та протидиверсійні — у межах навчань відпрацьовували злагодженість спільних дій щодо відбиття ймовірного наступу ворога.
"За задумом навчань наші підрозділи провели оборонну операцію в умовах активного застосування противником всього спектру наступального озброєння та дій диверсійної-розвідувальних груп", —
йдеться в повідомленні.
Військові частини зі складу угруповання показали високу результативність, оперативність та злагодженість під час проведення оборонної операції.
Також, нещодавно військово-морські сили Збройних сил України провели навчання в Чорному морі. Відпрацьовували десантування, маневрування та висадку на необладнане узбережжя.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.