Команда з Переяславщини бронзовий призер Кубка України зі спортивного туризму
В селі Сокілець Немирівського району на Вінничині відбувся Кубок України зі спортивного туризму - водний туризм, в якому взяла участь команда Переяслав-Хмельницької районної ДЮСШ.
На дистанції спринт в катамарані-четвірці Антон Танащук, Валерій Левчук, Дмитро Бондаренко та Ростислав Лизогуб здобули бронзову нагороду, поступившись Житомирській та Львівській команді. А на дистанції слалом наша четвірка посіла четверте місце. В катамарані-четвірці команда посіла третє загальнокомандне місце. Про це повідомляє управління фізичної культури і спорту КОДА.
Сергій Займидорога, Євген Примак, Артур Окуненко та Дмитро Кравченко здобули четверте місце в спринті і сьоме у слаломі.
![Кубок України зі спортивного туризму, Сокілець. Фото](https://sport-koda.org/sites/default/files/70670827_1311673732322715_2640985062576750592_n.jpg)