#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Головні новини
Вибори

Коли ж відбудуться дебати між Порошенком і Зеленським: 14 чи 19 квітня?

10.04.2019 Надiя Проценко 0

З приводу проведення дебатів на столичному стадіоні НСК «Олімпійський» від уповноважених представників кандидатів на пост Президента України надійшли запити. Про це повідомляє ДП НСК «Олімпійський».
У повідомленні зазначається, що від представника кандидата Петра Порошенка запит надійшов на 14 та 19 квітня, а ось від представника кандидата Володимира Зеленського лише на 19 квітня.

Тож поки що ведеться переговорний процес із представниками зазначених кандидатів щодо забезпечення проведення дебатів на території спортивного комплексу.

Коли ж відбудуться дебати між Порошенком і Зеленським: 14 чи 19 квітня?

ІА «Погляд» стежитиме за перебігом переговорів і як тільки буде визначена дата дебатів, обов’язково повідомить.

Варто відзначити, що офіційні дебати між кандидатами у президенти відповідно до постанови ЦВК від 5 травня 2014 року мають проводитися у студії «Суспільного» за кошт державного бюджету. Цю позицію днями підтримав керівник державного Суспільного мовника Зураб Аласанія. А тому згідно з законодавством дебати відбудуться на «Суспільному» в останню п'ятницю перед голосуванням, 19 квітня, та триватимуть одну годину: з 20:00 до 21:00.

До того ж на стадіоні «Олімпійський» з 19 по 21 квітня заплановане проведення Київського міжнародного книжкового ярмарку «МЕДВІН: Книжковий світ – 2019».

Читайте також Дебати між Порошенком та Зеленським можуть відбудутися двічі